I 6 spennende uker får du mulighet til å børste støv av hvem du egentlig er og alltid har vært.
Du vil lære noen spennende hovedverktøy
Du får ryddet bort negative tanker og mønster av selvsabotering
Du får ryddet bort negative følelser om deg selv som står i veien
Du vil lære hvordan du kan styrke energien din og skape mer flyt
Du blir med i en liten, eksklusiv gruppe
"Jeg er veldig takknemlig for at jeg ble med pÄ kurset. Det har gitt meg en stÞrre frihet. Jeg ser absolutt nytten av Ä ha en arena utenfor jobben hvor jeg har fokus pÄ meg selv. Likte kombo av Human Design og EAM. Human design gav meg innblikk som jeg ikke har vÊrt klar over tidligere og EAM er et nyttig verktÞy til Ä rydde opp og gi slipp. "
"Tusen takk for et inspirerende kurs! Det har hjulpet meg med Ä Äpne nye dÞrer inn til meg selv og en ny spennende verden. Du er profesjonell og raus, og du leverer alltid mer enn du har lovet."
"Dette kurset er en veldig fin mÄte Ä bli bedre kjent med seg selv. LIkte spesielt godt at det var praktiske Þvelser som faktisk fungerte! Det var ikke bare prat. Jeg er veldig godt fornÞyd med kurset. Jeg har nÄ opplevd at jeg tÞr Ä vÊre mer meg selv i relasjoner til andre. Jeg likte godt helheten med kurset og kombinasjonen Human Design og EAM. "
Dette programmet er ikke for alle, sÄ jeg tar gjerne en uforpliktende prat med deg for Ä se om dette programmet er riktig for deg.
Nei, du trenger ingen forkunnskaper for å bli med på kurset. Du får tilgang til introduksjonskurset for både Human Design og Energy Alignment Method umiddelbart etter at du har lagt inn bestilling som du kan se før vi begynner. Men, jeg vil også gjennomgå disse i plenum når vi møtes.
Det er helt valgfritt om du vil dele og hva du vil dele underveis i kurset. Alle jobber ut fra sitt ståsted og du trenger ikke dele for å få utbytte av kurset. Men, av erfaring fra tidligere grupper har deltagere gitt tilbakemelding om at det har vært veldig lærerikt og inspirerende å få lov å dele og høre andres spørsmål og refleksjoner. Kurset er lagt opp til en liten gruppe nettopp for at å skape samhold og felleskap slik det blir trygt å dele, men ingen krav.
Ja, det blir opptak av alle møtene som du kan se i ettertid. Dessuten har vi Facebook gruppen hvis du kan stille spørsmål og få oppfølging mellom samlingene.
Ja, det er mulig å betale i flere rater. Ta i så fall kontakt med meg på [email protected] så ordner vi det.
Jeg er sertifisert mentor i Energy Alignment Method (EAM) som vil være hovedverktøyet for Find Your Voice. I tillegg har jeg mange spennende terapi- og coachingsertifiseringer som ligger i bunn og som jeg bruker ved behov.
Jeg har jobbet med å hjelpe klienter å finne sin autentiske stemme, finne sin unikhet og skape en karriere som gir mulighet for at du kan bruke mer av potensialet og den du er.
Min filosofi er at vi alle har en viktig og unik "stemme" som verden trenger.
Jeg gleder meg til å følge deg på reisen med å finne din stemme.
Blir du med?
50% Complete
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.